Gratka dla miłośników szybkich aut

2023-08-28 8:00
Sylwester Wasiak
2023-08-28 8:00

We wrześniu w Goleniowie planowany jest zlot aut, które mogą robić wrażenie. Sprawdźcie, jakie samochody będzie można obejrzeć w trakcie imprezy.

W ubiegłym rok zlot zorganizowany przez Stance Gollnow zgromadził ponad 100 aut.

Event organizuje grupa miłośników stuningowanych aut Stance Gollnow, a odbędzie się ona w niedzielę 24 września na parkingu przy ul. Zielona Droga w Goleniowie. Pojawią się posiadacze szybkich aut z województwa zachodniopomorskiego, ale także m.in. z Gorzowa Wielkopolskiego.

- Na pewno będzie można zobaczyć Lamborghini Aventador czy Corvettę C7 oklejoną w motyw Lucyfera. Każde auto będzie ciekawe. Na ten moment mamy potwierdzone przybycie około 50 samochodów. W ubiegłym roku zakładałem, że będzie 40-50 aut, a finalnie jak podliczyłem, było około 100. Przypuszczam, że w tym roku może być ich jeszcze więcej – mówi nam Łukasz Gawlak, założyciel grupy Stance Gollnow.

Program jest jeszcze w trakcie ustalania. Wstępnie impreza rozpocznie się o godzinie 13, choć pierwsze auta uczestników powinny pojawić się już wcześniej. Zakończenie planowane jest w okolicach godziny 18.

W trakcie zlotu oprócz możliwości obejrzenia pojazdów organizatorzy rozważają dodatkowe atrakcje.
- Planowana jest konkurencja Car Limbo, jest to przejazd pod poprzeczką, a wygrywa samochód, który przejedzie pod najniżej zawieszoną poprzeczką. Będziemy także wybierać najlepsze Car Audio – mówi Łukasz Gawlak.

Wstęp na imprezę będzie bezpłatny.

 

Komentarze (2)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

J23

odpowiedz
28.08.2023 12:53

"... stance Gollnow", tak bardzo razi Polski język i Polskie nazwy? Wstyd!

ŁUKASZ

28.08.2023 12:53

Stance jest to odniesienie do grupy aut obniżonych, Gollnow natomiast jest stara nazwa miasta ktora chcemy by pamietano. Ze względu na sentyment i historie naszego miasta. Rozumiemy Pana zbulwersowanie natomiast to juz drugi rok z rzędu gdzie Pan negatywnie komentuje to sformułowanie. Proszę sobie je wsadzić w cztery litery. Pozdrawiam