Goleniowski magistrat z ograniczonym dostępem!

2020-09-28 15:49
Sylwester Wasiak
2020-09-28 15:49

Od wtorku 29 września ponownie wprowadzone zostaną ograniczenia w dostępie do Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie, w związku ze znacznym zwiększeniem liczby wykrytych w kraju przypadków zakażenia wirusem SARS-CoV-2, w tym na terenie powiatu goleniowskiego i Gminy Goleniów.

Interesanci Urzędu będą obsługiwani w holu urzędu, przy Biurze Obsługi Interesanta przy czterech stanowiska. Zalecane jest wcześniejsze telefoniczne umówienie wizyty i przestrzeganie ustalonej godziny załatwienia sprawy. Nadal obowiązuje zasłanianie twarzy oraz dezynfekcja dłoni.
Przy wejściu ustawione będą urny, do których będzie można wrzucać dokumenty mające trafić do UGiM. Jedna z nich przeznaczona będzie na oferty przetargowe, druga – na pozostałe dokumenty.
Od dawna jest wydzielone odrębne dojście do kasy urzędu, a osoby regulujące płatności na rzecz gminy powinny się ustawiać w kolejce na lewo od wejścia do UGiM
Osoby przybywające na spotkania i zebrania zaplanowane na terenie UGiM wpuszczane będą bocznym wejściem koło Biura Rady Miejskiej, od strony Strugi Goleniowskiej. Wpuszczane będą wyłącznie osoby przestrzegające obowiązku przesłaniania twarzy.
Osoby załatwiające sprawy w Urzędzie Stanu Cywilnego proszone są o zgłaszanie się do bocznego wejścia do USC, od strony ul. W. Jagiełły. Obsługa będzie prowadzona w wejściu do budynku.
Władze gminy przepraszają za utrudnienia, ale wynikają one z uzgodnionych z Powiatowym Inspektorem Sanitarnym środków bezpieczeństwa, które mają uchronić pracowników UGiM i osoby w nim obsługiwane przed zakażeniem.

Komentarze (1)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Monika

odpowiedz
28.09.2020 21:45

Czy wobec zagrożenia urzędnicy przestaną robić zakupy w zatłoczonych sklepach? Moga zarazić się od kasjer ów, którzy pracują nieprzerwanie od ogłoszenia plandemii....Przestaną wysyłać dzieci do szkoły?