Goleniowski Kolektyw idzie na wybory. “Razem możemy więcej”

2024-04-05 12:49
Redakcja
2024-04-05 12:49

Drodzy Państwo,

W najbliższą niedzielę, mamy nadzieję większość z nas, mieszkańców Gminy Goleniów, uda się do lokali wyborczych, aby wybrać ludzi, którzy będą naszymi reprezentantami przez kolejne 5 lat. Zarówno w radzie miejskiej, radzie powiatu, sejmiku województwa, jak i przy sprawowaniu funkcji burmistrza.

Jak Państwo wiecie, w tym roku do rady miejskiej w Goleniowie możecie postawić na reprezentantów Goleniowskiego Kolektywu. Znajdziecie nas Państwo na 5. miejscach, na liście nr 14 (KWW Krzysztofa Sypienia Projekt Gmina). 

W okręgu 1 Goleniowski Kolektyw reprezentuje Arkadiusz Prunesti

W okręgu 2 Goleniowski Kolektyw reprezentuje Marek Kościółek

W okręgu 3 Goleniowski Kolektyw reprezentuje Marek Szymański

Działania Goleniowskiego Kolektywu możecie Państwo śledzić na Facebook-u, gdzie 16 lutego 2023r. dokonaliśmy pierwszego wpisu (jego fragment przytaczamy poniżej).

„…Naszym celem jest poprawa jakości życia, funkcjonalności przestrzeni, dbałość o osoby starsze i stworzenie miejsca dla młodych, o których ostatnio zapomniano…

Posiadamy różne poglądy, różne korzenie, a także inne doświadczenia. Spotykamy się i zapraszamy do spotkań, wszystkich tych którzy tak jak my, dostrzegają potrzebę dialogu, potrzebę pracy, by zmieniać naszą małą ojczyznę.

Wierzymy, że wspólnym oddolnym zaangażowaniem, mądrością nas wszystkich, będziemy potrafili stworzyć przestrzeń, w której wszystkim bez względu na wiek, przekonania, poglądy polityczne, wyznanie, czy płeć, będzie się dobrze mieszkało i żyło. Goleniów zasługuje na dobrą energię kreatywnych ludzi…Warto dzielić się tym co dobre. Razem możemy więcej!”

Minął już ponad rok od rozpoczęcia naszej działalności społecznej. Przez ten rok zżyliśmy się ze sobą, poszerzyliśmy swoje grono i spotkaliśmy się z ciepłym przyjęciem ponad 5300 osób, które zechciały nas obserwować. 

Dziękujemy Wam za to, że jesteście!

Nasz kandydat na Burmistrza- Krzysztof Sypień

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Goleniowski Kolektyw

 

 

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!