Goleniowski boks wyróżniony

2023-04-04 16:00
Sylwester Wasiak
2023-04-04 16:00

Martyna Jancelewicz i Remigiusz Gajewski z klubu SSW Taurus Goleniów otrzymali nagrody pieniężne od marszałka Olgierda Geblewicza za ubiegłoroczne osiągnięcia.

Przypomnijmy, że Martyna Jancelewicz w ubiegłym roku wywalczyła na ringu wicemistrzostwo Europy oraz młodzieżowe Mistrzostwo Europy. Osiągnięte rezultaty docenił Urząd Marszałkowski, nagradzając pochodzącą z Marszewa bokserkę nagrodą pieniężną w wysokości 10 000 złotych. Jej trener Remigiusz Gajewski otrzymał nagrodę pieniężną w wysokości 3 000 złotych. Łącznie Urząd Marszałkowski przeznaczył na nagrody 299 tys. zł., które trafiły do 34 sportowców i 20 trenerów. Wyróżnienia przyznano medalistom Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy.

Na dzisiejszej gali władze samorządu województwa podziękowały także najaktywniejszym sportowo w minionym roku lokalnym samorządom. Takie podziękowanie otrzymała gmina Goleniów, którą reprezentowała wiceburmistrz Anita Jurewicz oraz powiat goleniowski reprezentowany przez wicestarostę Tomasza Kulinicza.

Foto: Urząd Marszałkowski

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!