GOLENIOWSKA MILA NIEPODLEGŁOŚCI. Odbiór pakietów w biegach open

2023-11-02 16:44
Sylwester Wasiak
2023-11-02 16:44

Ważna informacja dla biegaczy startujących w biegach open tegorocznej Mili Niepodległości. Oto harmonogram odbioru pakietów startowych.

Jak poinformował Andrzej Łukasiak, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Goleniowie od 8 listopada 2023 r. rozpocznie się wydawanie pakietów startowych do biegów OPEN na milę i 10 km.

Odbiór pakietów będzie możliwy w biurze zawodów w hali sportowej przy ul. C. K. Norwida 1, zgodnie z niżej podanym harmonogramem:
– 8 do 9 listopada w godz. 14.00-20.00;
– 10 listopada w godz. 12.00 – 20.00;
– 11 listopada od 8.00-12.30

Warunki uczestnictwa w biegach open :
– podstawą odbioru pakietu startowego jest osobiste zgłoszenie się i okazanie dowodu tożsamości;
– wszyscy zawodnicy w biegach Open muszą zostać zweryfikowani w biurze zawodów poprzez odbiór pakietu startowego i złożenia deklaracji, że stan zdrowia umożliwia mu udział w biegu;
– umiejscowienia na liście startowej biegu;
– zawodnik ma prawo startu tylko w jednym biegu open ;
– zawodnik musi posiadać oryginalny widoczny numer startowy przypięty na klatce piersiowej, chip jest umiejscowiony w numerze startowym;
– akceptacja i zobowiązanie do przestrzegania przepisów IAAF, PZLA, regulaminu biegów.

Na trasie biegów będą na każdym okrążeniu punkty – maty pomiaru czasu. Biegi będą zabezpieczone przez 2 karetki pogotowia z ratownikami medycznymi. Jedna będzie jeździła za biegaczami, a druga będzie ustawiona w punkcie medycznym na wysokości linii mety.

Na terenie hali sportowej oznaczonej banerem Biuro zawodów wszyscy zawodnicy 11 listopada mają możliwość skorzystania z przebieralni, toalet, i depozytu. Trasy biegów na 1 milę i 10 km posiadają atesty.

Partner motoryzacyjny Mili Goleniowskiej Grupa Polmotor z marką Renault mając na uwadze dobro biegaczy, poprowadzić będzie wszystkie biegi elektrycznym samochodem.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!