Goleniów pomaga. Udana zbiórka na rehabilitację Andżeliki Banaś

2022-11-07 12:58
Paweł Palica
2022-11-07 12:58

W minioną sobotę w goleniowskiej Rampie odbył się koncert charytatywny na rzecz sparaliżowanej po wypadku samochodowym mieszkanki podgoleniowskiej Rurzycy - Andżeliki Banaś.

ZDJĘCIE 1 z 24

Działo się tego wieczora sporo. Na scenie jako pierwsza pojawiła się dziecięca grupa Zespołu Pieśni i Tańca Ina, później orkiestra Wood & Brass Band Goleniów wraz z zespołem tanecznym, prowadzonym przez Paulinę Waluś, Masza i Katarina - wolontariuszki z Teatru Brama, Magda i CzAJ, a wreszcie Specyficzni, którego wokalistą jest powracający coraz częściej na scenę Hubert Biczkowski. Na licznych stoiskach można było kupić słodkie wypieki, były też prowadzone licytacje różnych "fantów", w tym ogromnego, pluszowego misia. Efekt całkiem zadowalający, bo przez zaledwie kilka godzin udało się zebrać 11.115 zł. 

Andżelika Banaś 17 lipca została potrącona przez samochód, którego kierowca był pijany. Została wówczas w stanie ciężkim odwieziona do szpitala, niestety od tej pory jest całkowicie sparaliżowana i wymaga tyle długotrwałej, co kosztownej rehabilitacji. Jej miesięczny koszt wynosi około 27 tys. zł. 

Rehabiliację A. Banaś wspomóc można w każdej chwili, dokonując wpłat za pośrednictwem serwisu zrzutka.pl. Wystarczy klinąć TUTAJ. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z imprezy.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!