GoFeR już ruszył. Impreza z okazji Dnia Dziecka w Goleniowie - ZDJĘCIA

2022-06-04 15:33
Paweł Palica
2022-06-04 15:33

Pokazem sprzętu strażackiego oraz przemarszem prowadzonego przez orkiestrę dętą głośnego i kolorowego korowodu do parku przy ul. Szczecińskiej rozpoczął się dzisiaj Goleniowski Festiwal Radości, czyli GoFeR.

ZDJĘCIE 1 z 28

Impreza ta organizowana jest z okazji obchodzonego 1 czerwca Dnia Dziecka. Jej efektowny początek już za nami, a o godz. 15.00 w parku miejskim przy ul. Szczecinskiej ruszyła część warsztatowo – koncertowo – zabawowa. Przy modelarni obok SP 4 obejrzeć można modele pływające, a w samym parku dzieci mogą uczestniczyć m.in. w warsztatach cyrkowych, rękodzieła i plastycznych, skorzystać ze strefy bez prądu (plac zabaw), odbędą się koncerty, spektakl, a także bubble disco, gry zespołowe czy malowanie twarzy. 

Oprócz tego, na goleniowian czekają strefa gastro, strefa relaksu (leżaki, koce, możliwość wypożyczenia piłki czy badmingtona) i strefa „Ludzie z pasją” (lokalne małe biznesy i inicjatywy). Całość potrwa do godz. 20.00. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć wykonanych na początku imprezy.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!