GLM zagra w Kartlewie

2023-05-06 13:29
Sylwester Wasiak
2023-05-06 13:29

Zapraszamy na zapowiedź kolejnej serii spotkań w Goleniowskiej Lidze Mistrzów.

Najbliższa niedziela to kolejne spotkanie z Goleniowską Ligą Mistrzów w Kartlewie koło Przybiernowa. Piłkarzom na myśl o graniu na tym obiekcie wypływa na twarz szeroki uśmiech, gdyż boisko charakteryzuje się gęstą i równą murawą.

Jako pierwsi skorzystają z tego zawodnicy Niedzielnych Chłopaków i Kultywatora Krępsko. Niedzielni odnotowali na wiosnę wyraźny progres i zaczęli punktować. Może dwa remisy nie wydają się czymś wielkim, ale w obu meczach stracili tylko jedną bramkę, gdy wcześniej tracili ich średnio pięć na mecz. Strzelili też bramkę, co pozwoliło im podwoić dorobek bramkowy. Krępsko przeżywa w tym roku wyraźny kryzys. Na hali nie zachwycali, na trawie też przegrywają. Ze sporym prawdopodobieństwem można napisać, że w tym spotkaniu padnie remis.

W drugim meczu Gazole zagrają z Wichrem Przemocze i będzie to dla nich raczej spacer. Ostatnio nie ma na nich mocnych, Grzegorz Matuszewski stworzył zespół do wygrywania, który obecnie pod wodzą Jacka Jurkiewicza dąży do obrony tytułu. Wicher co prawda wygrał ostatnio z KLB, ale styl tego meczu nie zachwycił. Młodej ekipie z Przemocza brakuje przebojowości i śmiałości na boisku, czegoś, co pozwoli im wykorzystać umiejętności i kondycję. Dlatego brak trzech punktów dla Gazoli za ten mecz będzie dużym zaskoczeniem. No ale to jest piłka nożna, a na ich potknięcie czeka Jartex.

Jartex, który stanie przed trudnym zadaniem, jakim będzie pokonanie gospodarzy kolejki, czyli Teamu Przybiernów. Ten mecz będzie bez wątpienia wisienką na torcie i bez wątpienia jest spotkaniem kolejki. Elektrycy ostatnio zaliczyli wtopę z Niedzielnymi i każda strata punktów i goli oddala ich od pucharu. Team wciąż matematycznie jest w grze o niego i na pewno będą chcieli ten mecz wygrać za wszelką cenę, zwłaszcza że grają u siebie przed własnymi kibicami. Sędzia może mieć dużo pracy.
Sportowa rywalizacja rozpocznie się w niedzielę 7 maja o godzinie 10.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!