Gdzie powstaną zielone przystanki? - trwa głosowanie

2021-04-08 15:12
Redakcja
2021-04-08 15:12

Dwa z czternastu zgłoszonych przez mieszkańców przystanków przejdzie zieloną metamorfozę. Trwa głosowanie na najnowszy projekt Stowarzyszenia Z Pomysłem. Które wygrają?

Można już oddawać swój głos w najnowszym projekcie „Zielone Przystanki” Stowarzyszenia Z Pomysłem. Wśród zgłoszonych przez mieszkańców przystanków miejskich, znalazło się propozycji znalazło się 14 lokalizacji:

ul. Nadrzeczna 42-43, ul. Dworcowa (obok PKP), ul. Sportowa (przy biurowcu Spółdzielni Mieszkaniowej NAD REGĄ), ul. Ks. St. Ruta (przy skrzyżowaniu z ul. Podwiejską), ul. Sportowa (przy skrzyżowaniu z ul. Klonową), ul. Sportowa (przy skrzyżowaniu z ul. Bankową), ul. Kamieńska (vis a vis stacji paliw LOTOS), ul. Tadeusza Kościuszki (obok Bartwal), ul. Górska (vis a vis byłego WKU), Plac Zwycięstwa (przy budynku Urzędu Gminy Gryfice), ul. Broniszewska (przy skrzyżowaniu z ul. Polną), ul. Sienkiewicza (przy Pływalni Gryfice), ul. Sienkiewicza (przy skrzyżowaniu z ul. Pomorską), Nowy Świat (przy skrzyżowaniu z ul. Piłsudskiego).

Głosowanie potrwa do 12 kwietnia br. do godziny 23.59. Wyniki przedstawione zostaną do 14 kwietnia br.

„Głosujemy na dwie zwycięskie lokalizacje, w których powstaną zielone przystanki. Zmobilizujcie sąsiadów, znajomych i zagłosujcie już dziś na Waszą lokalizację”przypomina i zachęca do głosowania Stowarzyszenie Z Pomysłem.

Ankieta go głosowania dostępna jest Tutaj.

Projekt "Zielone przystanki" jest współfinansowany ze środków Programu Społecznik na lata 2019 - 2021 - Program Marszałkowski”.

#PomorzeZachodnie #Społecznik #ProgramSpołecznik #KARR

Komentarze (5)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Podróżny

odpowiedz
08.04.2021 23:49

Pomysł bezmyślny, najpierw powinno się zorganizować śmietniki wokół tych przystanków, już widzę jak długo to wytrzyma, nikt nie będzie o to dbał bo po co, jak nie moje to niczyje, rozkradana posilają zniszczą.

No tak

08.04.2021 23:49

Nic nie poradzisz kiedy kogoś chwyta parcie do koryta. Chce rozgłosu by być znany za nieswoje.

Podatnik

odpowiedz
09.04.2021 02:34

A kto to będzie finansować Szczygieł Wawrzyniak ? Chyba dadzą ze swoich.

stąd

odpowiedz
10.04.2021 10:16

Każda inicjatywa prospołeczna zasługuje na uwagę , a chęć działania dla społeczności na uznanie i wsparcie . Niektórzy tu krytykują , ale co sami robią poza zniechęcaniem i marudzeniem ? Ciekawy pomysł -a nuż się uda i będzie zachętą do dalszych działań ?

Też stąd

10.04.2021 10:16

"Ciekawy pomysł- a nuż się uda"? Co to jest za podejście infantylne, a nuż się uda ? Każda inicjatywa zasługuje na zwrócenie uwagi ale przede wszystkim na przemyślenie, bo to nie są wasze pieniążki! Siedzi grupka kolesi i wymyśla, myśliciele za dychę. Prywatnymi pieniędzmi byście tak szastali.