Finały baraży o awans do klasy okręgowej

2023-06-23 14:00
Sylwester Wasiak
2023-06-23 14:00

Zespoły Masovii Maszewo i OKS Center MD Goleniów powalczą w sobotę 24 czerwca w finałowych spotkaniach o awans do klasy okręgowej. Jakie nastawienie panuje w obu ekipach?

Na zdjęciu zespół Masovii Maszewo, który w sobotę powalczy o powrót do klasy okręgowej

Godz. 17.00: Masovia Maszewo - Polonia Płoty
- Przed meczem z Polonią jesteśmy absolutnie skoncentrowani i nastawieni na ciężką walkę. Zresztą pokazaliśmy w pierwszym meczu barażowym, że walczymy i to do końca więc nie poddamy się , wszystkie ręce na pokład – mówi Piotr Kaczor, wiceprezes Masovii Maszewo. - Nastawiamy się na pełną pulę, bo przez okres przygotowawczy właśnie do tego się szykowaliśmy, a przez cały sezon twardo walczyliśmy o swoje. Mam nadzieję, że nic - absolutnie nic nie popsuje nam tego piłkarskiego święta w Maszewie. Kibiców gorąco zachęcam do przyjścia na to spotkanie, bo gwarantujemy wielkie emocje i super widowisko. Pamiętajcie, że kibic jest dwunastym zawodnikiem, więc czekamy na Was w sobotę o 17.00. Przy okazji prośba, parkujcie auta na innych parkingach, gdyż ten przy budynku klubowym od ul. Sportowej będzie zamknięty – mówi P. Kaczor.

Godz. 18.00: OKS Center MD Goleniów - Wrzos Wrześnica
- Nastawienie jest bojowe, wiemy, o co gramy – mówi Artur Panek, prezes OKS Center MD Goleniów. - Sama liga nie należała do najłatwiejszej. Duży ścisk drużyn w końcówce rozgrywek i to nam udało się zakwalifikować do gry w barażach. Po niełatwej wcale wygranej w Szwecji 3:0 z miejscową drużyną Gromu, przystępujemy do ostatecznej rywalizacji w walce o "okręgówkę". Nie znamy rywala, który w sobotę zawita do Goleniowa. Wiemy tyle, co przedstawiają statystyki po zakończonej rundzie. Trener Radosław Wiśniewski podkreśla, że nie ma to większego znaczenia z kim gramy. Mamy wyjść na boisko i "zostawić tam serducho". Zapraszamy wszystkich na goleniowski stadion w sobotę o godzinie 18.00 i liczymy na Państwa wsparcie – mówi A. Panek.

 

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!