Egipskie ciemności w centrum miasta!

2020-11-06 17:23
Sylwester Wasiak
2020-11-06 17:23

Czy ktoś zajmie się tematem ciemności na parkingu obok sklepu Netto przy ul. Szczecińskiej w Goleniowie? - pyta jedna z naszych czytelniczek.

- Są tam trzy lampy, które od dłuższego czasu nie działają. Zmrok teraz zapada dosyć szybko, w miejscu tym jest duży ruch zarówno samochodów próbujących zaparkować, jak i ludzi przechodzących pomiędzy autami. Czy musi dojść tam do potrącenia albo jakiegoś wypadku, by ktoś się zainteresował i naprawił oświetlenie na tym parkingu. Poza tym to centrum miasta... a ciemno jak w d...e - pisze jedna z naszych czytelniczek, która na dowód przesyła zdjęcia wykonane dzisiejszym popołudniem.
Jak ustaliliśmy administratorem parkingu jest spółka Netto, do której przesłaliśmy pytanie w tej sprawie. Dosyć szybko uzyskaliśmy następującą odpowiedź:
- Poprosiłam kierownika okręgu o informacje na temat awarii. Niestety, nie została nam zgłoszona-poinformowała Mariola Skolimowska z biura prasowego firmy Netto.
Tematem zainteresowała się również Straż Miejska, która podjęła już stosowną interwencję. Sprawę będziemy monitorowali, a na razie uważajmy w tym miejscu.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!