Dziki parking na dłużej

2023-03-16 5:35
Sylwester Wasiak
2023-03-16 5:35

Nie ma szans w najbliższym czasie na uporządkowanie sprawy dzikiego parkingu na ul. Przestrzennej nieopodal stacji paliw.

- Już kilka lat powielam ten wniosek o budowę parkingu przy naszym Cmentarzu Komunalnym w Goleniowie. Chodzi o teren pomiędzy stacją paliw Orlen, a Szkołą Podstawową nr 4. Sytuacja staje się krytyczna. Odpowiedzi są lakoniczne w tej sprawie. Nie ma odpowiedzi konkretnej, co Państwo planujecie z tym terenem. Więc proszę o odpowiedź i budowę parkingów dla osób, które korzystają z nekropolii, odwiedzają swoich świętej pamięci zmarłych – napisała we wniosku skierowanym do burmistrza radna Dorota Chodyko.
Z odpowiedzi, jaką uzyskała wynika, że raczej nie ma co liczyć na uporządkowanie sytuacji w tym miejscu w najbliższym czasie.
- Gmina Goleniów nie planuje obecnie budowy parkingu pomiędzy stacją paliw Orlen, a Szkołą Podstawową nr 4 w Goleniowie. Pas drogowy ul. Przestrzennej w Goleniowie znajduje się w zarządzie Starostwa Powiatowego – odpowiedziała wiceburmistrz Anita Jurewicz.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!