Działo się w rozgrywkach A klasy...

2021-05-03 13:40

Leśnik Kliniska zdobywa punkt w konfrontacji z liderem OKS, Masovia demoluje rywala, komplet punktów zdobywają Pomorzanin Przybiernów, Promień Mosty i Zalew Stepnica. Zapraszamy na relację z 20.kolejki rozgrywek.

Pomorzanin Przybiernów - Pionier Żarnowo 3:1
Bramki: Bruska, Białecki, Bartusiak – gol samobójczy
Wynik spotkania otworzył w 12 minucie Rafał Bruska. Później Pomorzanin dorzucił jeszcze dwa trafienia. W 29 minucie gola na 2:0 strzelił Mateusz Białecki, a w 35 minucie na 3:0 Konrad Bartusiak. Minutę później padł gol samobójczy dla Pioniera. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem gospodarzy 3:1 i takim wynikiem jak się później okazało, zakończył się mecz.

Promień Mosty - Radowia Radowo Małe 5:1
Bramki: D. Makosz – 2, Bruździński, Swędrowski, G. Makosz – Wiśniowski
Pewna i wysoka wygrana Promienia, który zrehabilitował się w ten sposób za porażkę z Leśnikiem. Ekipa z Mostów do przerwy prowadziła 2:0 po golach D. Makosza i Bruździńskiego. W 74 minucie przyjezdni strzelili gola kontaktowego, jednak ostatni kwadrans należał do ekipy z Mostów, która dorzuciła trzy gole i zwyciężyła pewnie 5:1.

OKS Center MD Goleniów - Leśnik Kliniska 0:0
Zespół Leśnika świetnie rozpoczął rundę wiosenną rozgrywek. Najpierw zremisował z liderującą wówczas Masovią, następnie rozbił Promienia Mosty, a w minionej kolejce ponownie urwał punkty faworytowi, bezbramkowo remisując z aktualnym liderem ligi OKS Center MD Goleniów. Był to typowy mecz walki. Obie drużyny miały szansę przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Remis wydaje się być sprawiedliwym wynikiem.

Sowianka Sowno - Masovia Maszewo 0:11
Bramki: Kubiak – 3, Szczepański – 2, Ryczkowski – 2, Domaradzki, Dębowczyk, Wróblewski, Jackowiak.
Sowianka rozstrzelana! Masovia Maszewo po dwóch remisach na początek rundy rewanżowej wreszcie odniosła zwycięstwo, demolując Sowiankę Sowno na wyjeździe 11:0! Klasycznym hattrickiem w tym meczu popisał się Patryk Kubiak, który potrzebował na to zaledwie pół godziny.Masovia po tym zwycięstwie nadal plasuje się na drugim miejscu w tabeli, a do prowadzącego OKS-u traci już tylko jeden punkt.

Błękitni Trzygłów - Zalew Stepnica 0:3
Trzy punkty trafiły na konto Zalewu, który traci sześć punktów do liderującego OKS-u i jest obok Pioniera nadal drużyną bezkompromisową w lidze (10 zwycięstw, 5 porażek i 0 remisów).