Dworzec nowy, rozkład jazdy na taśmę klejącą

2023-01-19 8:55
Paweł Palica
2023-01-19 8:55

Regularnie zwracamy na to, jak po przebudowie goleniowskiego dworca kolejowo - autobusowego prezentuje się przystanek dla osób korzystających z busów. Nic się nie zmienia: wciąż jest on traktowany po macoszemu.

ZDJĘCIE 1 z 2

Na to, że przede wszystkim brakuje tutaj miejsc siedzących dla podróżnych, pisaliśmy już kilkukrotnie. Do dyspozycji jest tam jedynie niewielka zadaszona wiata oraz jedna ławka. Ławek było co prawda więcej, już kilka miesięcy temu dwie uległy jednak zniszczeniu i do dzisiaj tego niebywałych rozmiarów problemu nie udało się rozwiązać. 

Zwracają jednak nasi Czytelnicy na inny element przystankowej "infrastruktury". To ustawiony na przenośnej podstawie do oznakowania awaryjnego słupek z rozkładami jazdy między innymi autobusów kursujących na Ukrainę, a jak są zamocowane tablice - widać na zdjęciach. Ta absurdalna w przypadku zupełnie nowego obiektu prowizorka trwa już dobrych kilka miesięcy. Dbałość o ludzi i estetykę level master.

Komentarze (4)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Ten

odpowiedz
19.01.2023 10:21

Dworzec to jedna wielka nieudolność władz jak i wykonawcy.

waldemar

19.01.2023 10:21

Dworzec, jego infrastruktura jak i wygląd adekwatne do ważności tego miejsca, bo ani to stacja węzłowa jak to kiedyś się określało stację z której można się udać pociągiem w kilka innych kierunkach np. Stargard, ani to węzeł przesiadkowy chyba, że uznać za przesiadkę, podróżnych opuszczających kilka zatrzymujących się w miasteczku pociągów pospiesznych aby udać się pieszo, samochodem lub taxi do miejsca zamieszkania. Jedno co jest wybitnie godne podkreślenia to cena za jaką został wykonany z zastosowaniem tzw. bylejakości. No cóż , to nie jedyna gminna inwestycja o wątpliwej jakości i potrzebie wymieniając choćby przystanek MZK w Załomiu za kilkanaście milionów dla 4 kursów autobusowych! O zgrozo, kto w naszym imieniu zarządza publicznym groszem!!!.

Wincety

odpowiedz
20.01.2023 08:29

Proszę wieczorem zobaczyć ile latarni nie działa wokół urzędu miasta a to wizytówka Goleniowa

NIKT

odpowiedz
21.01.2023 01:40

Dziecko przyjeżdza po tygodniu do domu ok. pociąg wjeżdża na peron czekasz ??caly dworzec musi obejść zeby wyjsc z tego pieknego dworca