Dwie osoby trafiły do szpitala

2024-01-22 18:36
Sylwester Wasiak
2024-01-22 18:36

Poniedziałek to nie jest dobry dzień dla kierujących. W powiecie goleniowskim doszło do kilku groźnych zdarzeń, ostatnie miało miejsce po godzinie 17 w okolicach Maszewa.

Foto: OSP Dębice

Zaczęło się już przed południem, kiedy to na trasie S3 w rejonie Rurki dachował samochód osobowy, na miejscu pojawiły się dwa zastępy straży pożarnej oraz dwa zespoły ratownictwa medycznego.
Do groźniejszego zdarzenia doszło o godzinie 12:52 na drodze wojewódzkiej nr 106 w okolicach Dębic, gdzie auto osobowe uderzyło w drzewo. Na miejsce skierowano trzy jednostki straży pożarnej, dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz lotnicze pogotowie ratunkowe. Dwie osoby odniosły obrażenia i zostały przetransportowane do szpitali.
To nie był jednak koniec zdarzeń na drogach powiatu goleniowskiego. O godzinie 17.25 służby zostały wezwane do zdarzenia, w którym dachował pojazd osobowy na drodze nr 141 pomiędzy Maszewem, a Darżem. Jedna osoba wg nieoficjalnych informacji została poszkodowana. Na miejscu działały dwa zastępy straży pożarnej z OSP Maszewo i JRG Goleniów, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!