Dwa dachowania i kolizja

2021-08-30 15:36
Sylwester Wasiak
2021-08-30 15:36

To nie była spokojna sobota na trasie A6 w okolicach Goleniowa i Nowogardu.

W ciągu zaledwie kilkudziesięciu minut doszło do trzech groźnych zdarzeń. Najpierw w okolicach Wojcieszyna w gminie Nowogard kierujący Audi A7 , 36-letni mieszkaniec Słupska nie dostosował prędkości jazdy do warunków panujących na drodze, w wyniku czego utracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierki. Za popełnione wykroczenie ukarany został mandatem w wysokości 300 zł. oraz sześcioma punktami karnymi.
Następnie w krótkim odstępie czasu dachowały dwa auta. Na wysokości lotniska kierujący Mercedesem 48-letni mieszkaniec Gdyni nie dostosował prędkości jazdy do warunków panujących na drodze, w wyniku czego zjechał na pobocze i dachował. Za popełnione wykroczenie został pouczony.
Kilka minut później doszło do groźnego zdarzenia na wysokości Glewic. Tam kierujący Mazdą, 26-letni mieszkaniec powiatu stargardzkiego nie zachował bezpiecznej odległości przed poprzedzającym go pojazdem marki Honda, w wyniku czego doprowadził do kolizji. W tym przypadku kierujący Mazdą za popełnione wykroczenie ukarany mandatem karnym w wysokości 500 zł. i sześcioma punktami karnymi.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!