Drużyny Masovii i OKS awansowały do klasy okręgowej!

2023-06-24 20:18

Zespołu Masovii Maszewo i OKS Center MD Goleniów zwyciężyły w finałowych meczach barażowych i awansowały do klasy okręgowej!!!

Kibice Masovii licznie stawili się dziś na trybunach by kibicować swojej drużynie w drodze do awansu do klasu okręgowej

Masovia Maszewo – Polonia Płoty 1:0 (1:0)
Bramka: Dębowczyk
Masovia Maszewo pokonała na swoim stadionie Polonię Płoty 1:0. Pierwsza połowa przebiegała pod znakiem optycznej przewagi gości, jednak to Masovia przed przerwą ku uciesze licznie zgromadzonej publiczności wyszła na prowadzenie po golu Dębowczyka. W drugiej odsłonie gospodarze kontrolowali przebieg spotkania i nie dali sobie odebrać prowadzenia, który oznaczało powrót do klasy okręgowej!

OKS Center MD Goleniów – Wrzos Wrzosowo 2:0 (0:0)
Bramki: Mituła, Wiśniewski.
OKS po pierwszej bezbramkowej połowie spotkania, losy meczu rozstrzygnął w jego końcówce. Najpierw na prowadzenie gospodarzy wyprowadził Kamil Mituła, po pięknym uderzeniu zza pola karnego, a wynik ustalił Radosław Wiśniewski i OKS awansował do klasy okręgowej!