Drużynowe Mistrzostwa Polski kl.III i Eliminację do Ogólnopolskiej Olimpiady w gimnastyce artystycznej

2020-10-13 11:54
Adam Litwinowicz
2020-10-13 11:54

W najbliższy weekend w hali Mrzeżyńskiego Centrum Sportu o rywalizacji przystąpią najlepsze gimnastyczki artystyczne młodego pokolenia. 

Drużynowe Mistrzostwa Polski kl.III i Eliminację do Ogólnopolskiej Olimpiady w gimnastyce artystycznej odbędą się 17 i 18 października. Do Mrzeżyna przyjadą zawodniczki aż z 18 klubów z całej Polski.Organizatorzy zwracają uwagę na zachowanie szczególnych zaleceń sanitarnych. Na trybunach MCS będzie mogło przebywać tylko 50 kibiców. Wymagane jest zakrycie twarzy (usta i nos) również w czasie przebywania na trybunach. Zajmowanie co drugiego miejsca (nie dotyczy osób zamieszkujących jedno gospodarstwo domowe), dezynfekcja dłoni przed wejściem do obiektu oraz o ograniczenie przemieszania się po obiekcie do minimum koniecznego.

Uroczyste otwarcie Mistrzostw odbędzie się w sobotę 17 października o godzinie 9:45. Gimnastyczki będą rywalizowały mniej więcej do godziny 18:00. W niedziele zawody rozpoczną się o godzinie 10:00, a zakończenie planowane jest na godzinę 14:00.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!