Drużyna Bezbłędnych wyłoniona. Dyktando z nagrodami

2022-11-14 20:35
Paweł Palica
2022-11-14 20:35

Osiem drużyn wzięło dzisiaj udział w zorganizowanej przez Goleniowski Dom Kultury czwartej edycji Rodzinnego Turnieju Ortograficznego "Drużyna Beznłędnych".

ZDJĘCIE 1 z 9

Rodzinne zespoły, które zdecydowały się na wzięcie udziału w dyktandzie, zmierzyć musiały się z pełnym pułapek tekstem autorstwa Jolanty Kortiak - Gulbinowicz. Trudnym, przy tym zabawnym i po prostu ciekawym, po raz kolejny bowiem pełnym goleniowskich wątków.

Po kilkudziesięciu minutach okazało się, że tytuł "Drużyna Bezbłędnych" uzyskała ekipa w składzie Oliwia Drozdek, Gabriela Drozdek, Katarzyna Dzierbanowicz, Ada Dzierbanowicz i Filip Dzierbanowicz, która prócz statuetki dla zwycięzców otrzymała bon na 300 zł na zakupy w Empiku, a także zaproszenie na obiad do pierogarni U Aldony. Wyróżnienia (oraz bony do Empiku na 100 zł i zaproszenia do pierogarni) zdobyli zwycięzcy poprzednich dwóch edycji, czyli Igor Brzezicki, Olga Sztejner - Brzezicka, Żaneta Woszczyńska i Laura Woszczyńska, a także Marta Pędziwiatr, Jacek Pędziwiatr i Renata Jarczewska.

Gratulujemy!

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!