Dramatyczna akcja na jeziorze w Czarnogłowach! AKTUALIZACJA!!!

2021-02-19 18:17
Sylwester Wasiak
2021-02-19 18:17

Około godziny 17 załamał się lód pod mężczyzną na jeziorze w Czarnogłowach w gminie Przybiernów. Znamy stan zdrowia poszkodowanego.

Jak poinformował nas Dariusz Schacht, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Goleniowie, zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło tuż przed godziną 17. Na miejsce natychmiast skierowano jeden zastęp Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej, OSP Czarnogłowy, OSP Przybiernów oraz grupę nurków z Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej. Ta ostatnia jednostka została jednak zawrócona, gdyż mężczyznę wydobyli na brzeg przybyli strażacy. Jak przekazał nam D. Schacht, 37-letni mężczyzna w momencie wydobycia na brzeg był przytomny, jednak wkrótce jego stan zdrowia uległ pogorszeniu i podjęta została akcja reanimacyjna. Czekamy na informację o stanie zdrowia poszkodowanego.

AKTUALIZACJA!!!

Jak poinformował Dariusz Schacht, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Goleniowie, mężczyzna w wieku 37 lat (miał na sobie kamizelkę asekuracyjną) został wyciągnięty na brzeg przez strażaków przy użyciu deski lodowej, konieczna była jego reanimacja. Po ustabilizowaniu poszkodowanego został on przetransportowany przez odcinek ok. 2 km do pojazdu Zespołu Ratownictwa Medycznego, który z kolei przewiózł go do miejscowości Swiętoszewko celem przekazania Lotniczemu Pogotowiu Ratunkowemu.

Komentarze (3)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Miejscowa

odpowiedz
19.02.2021 19:56

Po co tam szedł jak już roztopy są ???

Znajoma

19.02.2021 19:56

Wędkarzem był. Więc w tym wypadku pasja do wędkarstwa wygrala.

.....

odpowiedz
20.02.2021 11:48

"oraz grupę nurków z Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej." "oraz grupę nurków z Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej. W Szczecinie" Lepiej brzmi :)