Dotkliwa porażka

2021-05-01 7:46
Sylwester Wasiak

MKS Ina Goleniów doznała wczoraj szóstej porażki w sezonie. Niestety ma ona swoje konsekwencje…

Goleniowianie ulegli na wyjeździe MKP Szczecinek 0:3. Do przerwy podopieczni Piotra Rasta, mimo że byli aktywniejsi i stwarzali okazje bramkowe, przegrywali 0:1 po golu strzelonym z akcji przez gospodarzy w 22 minucie. Od początku drugiej połowy nasi zawodnicy próbowali odrobić stratę, jednak szwankowała tego dnia skuteczność. Z kolei miejscowi nie mieli z tym problemu i w 65 minucie podwyższyli prowadzenie na 2:0. Ina nie mając nic do stracenia, ruszyła do przodu, co stwarzało okazje ekipie MKP do kolejnych goli. Przysłowiową kropkę na „i” postawili oni w doliczonym czasie gry, ustalając wynik spotkania na 3:0. Porażka ta kosztowała Inę spadek w ligowej tabeli z trzeciej na czwartą pozycję.