Doskonałe miejsce w klasyfikacji klubowej!

2021-09-14 15:35

Klubu Strzelectwa Sportowego LOK TARCZA Goleniów wystawił reprezentację młodzików w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, które odbyły się w Bydgoszczy. Zobaczcie, jak strzelali młodzi adepci tej dyscypliny sportu.

Na zawodach tych goleniowskich strzelców reprezentowali młodzicy w składzie: Łukasz Kinder, Grzegorz Kaluga, Marcel Zmora, Szymon Jarząbek, Gerard Fiał i Szymon Wiśniewski. Opiekunem ekipy był trener Michał Buniak.
Najlepiej zaprezentował się Łukasz Kinder, który w pistolecie pneumatycznym 40 strzałów Ppn 40 zajął pierwsze miejsce. W pistolecie sportowym Psp 30+30 uplasował się na trzeciej pozycji, a w pistolecie szybkostrzelnym Psz 2x30 był czwarty. Pozostali zawodnicy zajmowali miejsca tuż poza podium:
Grzegorz Kaluga - pistolet pneumatyczny 40 strzałów Ppn 40 - IV miejsce, pistolet szybkostrzelny Psz 2x30 - VI miejsce,
Marcel Zmora - pistolet szybkostrzelny Psz 2x30 - VII miejsce, pistolet pneumatyczny 40 strzałów Ppn 40 - XI miejsce,
Szymon Jarząbek - karabin pneumatyczny 40 strzałów Kpn 40 - V miejsce, karabin sportowy 40 strzałów leżąc Ksp 40L - V miejsce, karabin sportowy w trzech postawach 3x20 Ksp3x20 - VI miejsce,
Szymon Wiśniewski - karabin sportowy 40 strzałów leżąc Ksp 40L - VIII miejsce, karabin sportowy w trzech postawach 3x20 Ksp3x20 - IX miejsce, karabin pneumatyczny 40 strzałów Kpn 40 - XI miejsce,
Gerard Fiał - karabin pneumatyczny 40 strzałów Kpn 40 - X miejsce.
W klasyfikacji klubowej Klub Strzelectwa Sportowego LOK TARCZA Goleniów na tych zawodach zajął II miejsce, ustępując tylko klubowi ZAWISZA Bydgoszcz.