Doposażą place zabaw...

2020-07-24 15:12
Katarzyna Adamiak
2020-07-24 15:12

Coraz bliżej modernizacji placów zabaw w Wyszoborze i Gostyniu Łobeskim oraz budowy kompleksu rekreacyjnego w Słudwi. Przetargi na ich wykonanie już trwają.

Fot. zdj. ilustracyjne

Gmina Płoty ogłosiła przetarg na modernizację i doposażenie placów zabaw w miejscowościach Wyszobór i Gostyń Łobeski. W obu miejscach zostaną zainstalowane nowe huśtawki z dwoma standardowymi siedziskami i jednym typu gniazdo, bujak sprężynowy i karuzela. Dodatkowo na placu zabaw w Gostyniu Łobeskim pojawi się również zjeżdżalnia i elementy siłowni zewnętrznej w postaci orbitreka, wioślarza i urządzenia do ćwiczenia na pylonie (prasa nożna/motyl).

Równolegle trwa też przetarg na budowę strefy wypoczynku w Słudwi. W kompleksie znajdzie się siłownia, plac zabaw oraz część relaksu.
Na siłowni zewnętrznej pojawi się orbitrek, wahadło, wyciąg górny i dolny, wioślarz i rower.

Plac zabaw będzie ogrodzony i wyposażony w kosze na śmieci i ławki parkowe. Znajdzie się na nim potrójna huśtawka, dwa bujaki sprężynowe i zestaw zabawowy.

W planowanej strefie relaksu pojawi się stół do ping-ponga, stół do szachów, stojak na rowery, kosze na śmieci i ławki parkowe.

We wszystkich miejscowościach nowe urządzenia mają zostać zamontowane do końca września tego roku.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!