Domknęli sezon pewnym zwycięstwem

2024-06-17 6:04
Sylwester Wasiak

Zespół MKS Ina Goleniów zakończył sezon, pewnie zwyciężając na wyjeździe z MKP Szczecinek 3:1. Sezon w roli beniaminka zakończony na szóstkę!

Biało-zieloni po rocznej banicji w klasie okręgowej powrócili w sezonie 2023/24 do grona IV ligowców i rozgrywki te zakończyli świetnym wynikiem, plasując się na koniec rozgrywek na szóstej pozycji z dorobkiem 57 punktów (co daje średnią 1,67 pkt na mecz!).
W sobotę MKS Ina w meczu kończącym sezon zmierzył się w Szczecinku z tamtejszym MKP. W składzie gości na boisku pojawił się trener Mariusz Bernach, który rozegrał dobre 45 minut z perspektywy boiska, instruując swoich podopiecznych. W tym czasie jednak bramki nie padły. Gole kibice obejrzeli w drugiej części spotkania, kiedy to szkoleniowiec biało-zielonych opuścił już plac gry. W 52 minucie rezultat spotkania otworzył Kurtanidze. Trzy minuty później gospodarze wyrównali, jednak w 58 minucie ponownie biało-zieloni wyszli na prowadzenie. W polu karnym gospodarzy faulowany był Keck, a jedenastkę wykorzystał Szymfeld. Wynik spotkania na 3:1 dla przyjezdnych ustalił Trzaskowski w doliczonym czasie gry.