W Mrzeżynie powstanie market. Lokalni przedsiębiorcy obawiają się o przyszłość
2026-05-19 12:55
Gmina Trzebiatów sprzedała atrakcyjną działkę w Mrzeżynie pod budowę marketu sieci DINO Polska. Przetarg odbył się 8 maja, a jedynym uczestnikiem była właśnie spółka DINO Polska, która nabyła teren za 3,03 mln zł netto.
Komentarze (10)
Poznaj opinie mieszkańców.
Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!
Mieszkanka Mrzeżyna
odpowiedzNiech pan przyjedzie i sam w 4 oczy, zapyta zwykłych mieszkańców Mrzeżyna co o tym sądzą, zamiast pisać głupoty. Szczególnie polecam rozmowę z osobami starszymi, bez samochodu, które aby zrobić zakupy muszą jeździć autobusem do Trzebiatowa lub Kołobrzegu i targać w rękach ciężkie torby., bo lokalne sklepiki mają lichy asortyment spożywczy, chemiczny i przemysłowy lub nie mają go wcale albo działają tylko w sezonie. O cenach nawet nie wspomne. A mieszkańcy żyją tu cały okrągły rok.
Odpowiedz. Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!
Gal anonim
odpowiedzNie sciemniajcie, żadni mieszkańcy nie mają obaw bo w tym Dino stałą pracę w normalnych warunkach będzie miało więcej ludzi, niż we wszystkich całorocznych sklepach, które działają w Mrzeżynie!!! Skandalem jest to, że wąska grupa sklepikarzy przez tyle lat blokowała powstanie takiego sklepu, nabijając swoją kasę astronomicznymi cenami...
Odpowiedz. Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!
Marek
odpowiedzA co myśleli zarabiać na turystach?? Byl market Molo to go zamkneli bardzo dobrze bynajmniej bedzie gdzie zakupy robić na wczasach a nie płacić 18 zeta za piwo
Odpowiedz. Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!
Olo
odpowiedzW Mrzeżynie są złodziejskie ceny w spozywvzakach. Co najmniej 30 procent drożej j
Odpowiedz. Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!
Aldi
odpowiedzA jakie tam są sklepy? Mówimy o sezonie chyba a co później ? Trzeba jechać do Trzebiatowa 10 km na zakupy to że powstanie to bardzo bardzo dobrze 👍
Odpowiedz. Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!
Anna
odpowiedzNareszcie będziemy mieli Dino ,skończy sie nasza gechenna zakupami ,będzie normalnie już dawno tak powinno być,
Odpowiedz. Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!
Stefan
odpowiedzNo w końcu
Odpowiedz. Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!
Ryszard
odpowiedzTu nie ma co przypuszczać. 50-70 % sklepików zniknie, to prawidłowość niestety
Odpowiedz. Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!
L
odpowiedzMatematyka, cztery podstawowe działania. Ile osób jest zatrudnionych w Trzebiatowskim "Parku Handlowym" a ile osób straciło zatrudnienie w "upadłych" sklepach? To samo będzie w Mrzeżynie. Ile kosztuje chleb w Dino, a ceny innych artykułów?
Odpowiedz. Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!
Ewelina
odpowiedzMieszkańcy czekają na szybkie otwarcie. Artykuł napisany językiem strachu, tu się nie ma czego bać, w Dźwirzynie działa Biedronka, Polo, a wakacyjne sklepiki działają bez zmian.
Odpowiedz. Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!