W Mrzeżynie powstanie market. Lokalni przedsiębiorcy obawiają się o przyszłość
2026-05-19 12:55
Gmina Trzebiatów sprzedała atrakcyjną działkę w Mrzeżynie pod budowę marketu sieci DINO Polska. Przetarg odbył się 8 maja, a jedynym uczestnikiem była właśnie spółka DINO Polska, która nabyła teren za 3,03 mln zł netto.
Komentarze (8)
Poznaj opinie mieszkańców.
Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!
koniec cwaniactwa
odpowiedzkonkurencja potrzebna
Odpowiedz. Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!
Zofia
odpowiedzMarket dla turystów. Opowiadali się za nim mieszkańcy zachodniego Mrzeżyna, gdzie funkcja handlowa przy 13 blokach, osiedlu domków i przeważającej liczby mieszkańców może mieć jakiś sens dla zagospodarowania przestrzeni, ale budowanie marketu na drugim krańcu Mrzeżyna, gdzie nie ma żadnego domu jednorodzinnego czy bloku, a odległość do zejścia na plażę 300m mówi samo za siebie. Mieszkańcy zamiast jeździć samochodem 11 km, będą jeździć 3 km. Dobrze, że Burmistrzyni nie wycięła lasu nadmorskiego, bo ... ludzie zagłosowali za tanimi lodami na plaży.
Odpowiedz. Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!
Jan
odpowiedzA Szczecinek ma nie jeden ponad 6 marketów i jakoś prywatni właściciele handluja6
Odpowiedz. Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!
Cóż za
odpowiedzZbieg okoliczności. Tylko Dino. Ciekawe ile wzięli w łapę w tej zasranej gminie żeby zniszczyć lokalne sklepy?
Odpowiedz. Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!
Regina Kozlowska
odpowiedzMieszkańcy Mrzeżyna, którzy są przedsiębiorcami mają rację.Jak mają zarabiać w sezonie letnim kiedy jest tylko taka możliwość ? Markety zabierają klientów i biznesy rodzinne będą padać.Czy tym sieciom handlowym nie wystarczą miasta ?Czarno to widzę!
Odpowiedz. Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!
Waldi
odpowiedzMieszkańcy powinni bojkotować DINO inaczej sami doprowadzą do swojej ruiny.
Odpowiedz. Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!
Przemek
odpowiedzKażdy to odczuje będzie jak w trzebiatowie rynek pusty tylko klaun w marynarce czerwonej
Odpowiedz. Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!
Oli
odpowiedzPorażka
Odpowiedz. Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!