Dealer za kratami!

2020-08-26 16:12
Sylwester Wasiak
2020-08-26 16:12

Prokurator Rejonowy w Goleniowie skierował do Sądu akt oskarżenia przeciwko mężczyźnie, który posiadał przy sobie znaczną ilość narkotyków.

- W dniu 7 października 2019 r. funkcjonariusze Policji w trakcie kontroli ujawnili przy podejrzanym susz roślinny o wadze 1,25 grama oraz 6 woreczków strunowych. Następnie, w trakcie przeszukania mieszkania oraz pomieszczeń gospodarczych zajmowanych przez mężczyznę ujawniono białą substancję barwy białej, która w swoim składzie zawierała substancję psychotropową. Na podstawie opinii biegłego ustalono, iż zabezpieczony biały proszek o wadze 26,30 gram zawiera w swoim składzie hex-en oraz 24,65 gram 3-CMC, natomiast susz roślinny to marihuana o wadze 1,25 grama. Ponadto mężczyzna w okresie pomiędzy kwietniem, a 7 października 2019r. udzielał kilku osobom substancje psychotropowe oraz środki odurzające, osiągając z tego tytułu korzyść majątkową. W związku z tym mężczyzna usłyszał również zarzut popełnienia przestępstwa z art. 58 ust. 1 oraz z art. 59 ust. 1 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii - poinformowała Alicja Macugowska-Kyszka, prokurator Prokuratury Rejonowej del. do Prokuratury Okręgowej
34-letni podejrzany został zatrzymany, a na wniosek prokuratora sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Mężczyzna był w przeszłości karany sądownie, w tym za przestępstwo z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Podczas przesłuchania przyznał się do zarzucanych mu czynów oraz złożył wyjaśnienia.
Za zarzucane podejrzanemu przestępstwa grozi kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat.

Komentarze (2)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Luska

odpowiedz
26.08.2020 16:55

BARDZO dobrze kara truć ludzi dla własnego zysku