Czy to będą ostatnie mecze w tym roku?

2020-10-30 10:55
Sylwester Wasiak
2020-10-30 10:55

W nadchodzący weekend miośników sportu czekają emocje związane wyłącznie z rozgrywkami piłkarskimi. Nieoficjalnie mogą być to ostatnie spotkania w tym roku...

W IV lidze Ina Goleniów wyjedzie na mecz do Darłowa. Faworytem do zwycięstwa na papierze będą biało-zieloni aczkolwiek zespół z Darłowa dotychczas w siedmiu meczach u siebie odnotował aż pięć remisów. W klasie okręgowej czeka nas hitowe starcie z udziałem Pomorzanina. Wicelider z Nowogardu zmierzy się na wyjeździe z liderem Jeziorakiem. Gdy Pomorzanin wygra, zrówna się punktami z Jeziorakiem, w przypadku porażki ekipa ze Szczecina odskoczy na sześć oczek.
Zespoły klasy A mają ten weekend wolne. Wyjątek będą mieli piłkarze Masovii, Promienia i Pioniera, którzy rozegrają zaległe spotkania. W derbach powiatu Promień zmierzy się z Pionierem, zaś Masovia podejmie Sowiankę.
Nieoficjalnie mówi się, że mogą to być ostatnie spotkania w tym roku. Centrala piłkarska poważnie rozważa wstrzymanie rozgrywek od 2 listopad do końca roku. Czy tak się stanie, przekonamy się po niedzieli.

31.październik (sobota)
PIŁKA NOŻNA
IV LIGA
Godz. 12.00: Darłowia Darłowo - Ina Goleniów
KLASA OKRĘGOWA
Godz. 13.00: Dąb Dębice - Tanowia Tanowo
Godz. 14:00: Jeziorak Szczecin - Pomorzanin Nowogard
Godz. 14:00: KS Fala Międzyzdroje - Orzeł Łoźnica
KLASA A
Grupa 2
Godz. 14:00: Masovia Maszewo - Sowianka Sowno
Godz. 14:00: Promień Mosty - Pionier Żarnowo

 

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!