Czy tak będzie wyglądać nowa siedziba Goleniowskiego Domu Kultury? Architekci prezentują

2022-09-13 16:17
Paweł Palica
2022-09-13 16:17

W goleniowskim magistracie odbywa się dzisiaj prezentacja koncepcji architektoniczno - użytkowej nowej siedziby GDK.

ZDJĘCIE 1 z 2

Przetarg na wykonanie takiego opracowania wygrała firma COZA Architektura z Sieradza, to właśnie jej przedstawciele w trybie online prowadzą "prelekcję" na jego temat. Oczywiście prezentowane są także poglądowe wizualizacje obiektu, który w zamyśle architektów ma być podzielonu na dwa budynki: duży z salą widowisko - koncertową i częścią administracyjną oraz znacznie mniejszy na próby, warsztaty i mniejsze wydarzenia. Pierwsze grafiki prezentujemy już teraz, więcej na ten temat wkrótce.

Komentarze (3)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Marzena

odpowiedz
13.09.2022 16:40

Czy napewno taka bryla nowoczesności jest potrzebna przy Bramie Wolińskiej.kosciola .murów obronnych ? Beton.beton i jeszcze raz beton wszędzie, nie podoba mi sie.

kibicGOL

odpowiedz
13.09.2022 19:15

Oby było to tak skonstruowane, żeby znalazła się tam również jakaś miejscówka na kulturalne piwo po pracy.

Filo

odpowiedz
13.09.2022 21:42

Może warto napisać artykuł jakie oczekiwania wobec nowego gmachu GDK mają sami zainteresowani, czyli dyrekcja, instruktorzy. Popieram głos, ze stylistyka słabo nawiązuje do baszty. Może połączenie drewna z cegłą czerwoną i stal jako dodatek, na elewacji. Chyba, ze jest cel ukryty przebić budżetem koszt dworca, bo przy obecnych cenach stali, to jest na spokojnie do zrobienia.