Czy sezon piłkarski zostanie dokończony?

2020-04-01 15:24
Sylwester Wasiak
2020-04-01 15:24

Jedną z rozważanych opcji jest ustalenie poza boiskiem zasad awansów i spadków w poszczególnych ligach.

Tak m.in. stanowi uchwała Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej z 12 marca br. w przypadku braku możliwości dokończenia obecnego sezonu.

Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej poinformował, że w związku z sytuacją związaną z zawieszeniem rozgrywek rundy wiosennej sezonu 2019/20 Wydział Gier i Ewidencji opracowuje alternatywne warianty dokończenia rozgrywek w zależności od terminu ich wznowienia, liczebności drużyn w grupach, terminów zakończenie sezonu, itp. Więcej szczegółów na temat formuły ewentualnego dokończenia sezonu będzie wiadomo po uzyskaniu zgody na wznowienie rozgrywek przez władze państwowe, samorządowe i PZPN.

- Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej przygotowuje różne warianty rozwiązań, które będą konsultowane z przedstawicielami klubów wszystkich klas rozgrywkowych – informuje za pośrednictwem oficjalnej strony ZZPN Jacek Siebert, przewodniczący Wydziału Gier i Ewidencji.

Przypomnijmy, że póki co rozgrywki na wszystkich szczeblach rozgrywkowych w naszym województwie zostały odwołane do 26 kwietnia.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!