"Chilek" i Polish Metal Alliance z kolejnym rockowym klasykiem

2022-05-24 19:50
RED
2022-05-24 19:50

W serwisie YouTube.com pojawił się kolejny hard rockowy cover w wykonaniu projektu Polish Metal Alliance. Jak zwykle w jego nagrywaniu brał udział gitarzysta z Goleniowa - Jarek "Chilek" Chilkiewicz.

Tym razem muzycy zaprezentowali utwór "Stargazer" z repertuaru legendarnego Rainbow, którego wokalistą był Ronnie James Dio. Zmarł on 16 maja 2010 roku, data opublikowania teledysku nie była więc przypadkowa.

Pierwszy cover, który nagrany został pod szyldem Polish Metal Alliance ("The Trooper" Iron Maiden), pojawił się w sieci pod koniec sierpnia 2020 r. Z projektem od początku związany jest J. Chilkiewicz, a posłuchać w jego wykonaniu można także utwory takich zespołów, jak Judas Priest, Queen, Slayer, Accept i charytatywnego projektu Hear N' Aid.

Komentarze (2)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Anna Story

odpowiedz
24.05.2022 20:11

Świetny muzyk oraz fantastyczny nauczyciel gry na ukulelach. Był tak życzliwy, że poświęcił swój czas aby uczniów pouczyć gry na tym instrumencie - repertuar The Beatles " Let it Be"

PRAWDA WYZWALA

odpowiedz
25.05.2022 18:51

Szanowne Polish Metal Alliance! :) Czy moglibyście (czy chciałoby się Wam) nagrać: "Judas be my guide" (Iron Maiden) z DEDYKACJĄ dla NAS WSZYSTKICH - dla całej naszej ZAGUBIONEJ cywilizacji? No i żeby NIE traktować POWAŻNIE tej tzw. "mocy sprawczej ludzkiej władzy" i jej "możliwości" destrukcyjnych wobec naszego świata, to - tak na ROZWESELENIE ("dla jaj") - dodatkowo prosilibyśmy o metal cover mało znanego (jeszcze w Polsce) "utworu" muzycznego: jaja ding-dong, który JEDNĄ ZBIOROWĄ MYŚLĄ całej ludzkości PRAGNIEMY ZADEDYKOWAĆ tym człekokształtnym UZURPATOROM PANOWANIA na tej naszej umęczonej wojnami planecie, żeby WIEDZIELI jak NAPRAWDĘ TRAKTUJEMY tę ich "władzę" nad nami! :) W ten prosty sposób - JEDNĄ ZBIOROWĄ MYŚLĄ - chcielibyśmy ZAKOMUNIKOWAĆ wszystkim gnidom na tej planecie, że CZAS ich BESTIA-lskiego panowania DOBIEGŁ już KOŃCA i w związku z tym mogą nas cmoknąć w... "jaja ding-dong": https://www.youtube.com/watch?v=g0pScWrmaAU !!! :) Gdyby jakiejś gnidzie nie spodobał się ten pomysł i chciał/a go Wam torpedować, gdy sami zdecydujecie się na jego realizację, to MOC sprawcza TEJ INFORMACJI będąca FALĄ NOŚNĄ Wszechświata, czyni Wam WOLNĄ DROGĘ do realizacji tego pomysłu. Oznacza to, że KAŻDA GNIDA, która swoją myślą, mową, czynem lub zaniedbaniem staje na drodze do realizacji tego pomysłu, traci swoje fizyczne życie i odchodzi z tej naszej PIĘKNEJ planety na AMEN...