Chętnych dużo więcej niż mieszkań

2023-12-08 6:36
Sylwester Wasiak
2023-12-08 6:36

Wciąż trwa weryfikacja wniosków osób chętnych na mieszkania na osiedlu „Nowy Helenów”. Wyniki powinniśmy poznać niebawem.

Foto: Archiwum

Jak nam przekazali przedstawiciele spółki Goleniowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego, w trakcie naboru na podnajem lokali przy ul. Wytwórczej złożono łącznie 199 wniosków. Nie wszystkie wnioski spełniają wymagane kryteria. Ostateczna ilość wniosków zakwalifikowanych zostanie ustalona po zakończeniu weryfikacji wszystkich wniosków złożonych w naborach, która jeszcze trwa.
Listy z nazwiskami szczęśliwców oraz liczbą punktów uzyskanych w kwalifikacji zostaną podane do publicznej wiadomości poprzez wywieszenie w siedzibie Spółki Goleniowskie TBS, na stronie internetowej www.tbs.goleniow.pl oraz w BIP Spółki.

Przypomnijmy, do dyspozycji nowych lokatorów w tym etapie postępowania trafi 60 mieszkań. A kiedy poznamy listę szczęśliwców? Konkretnego terminu nie ma. Jak jednak usłyszeliśmy, lokale zostaną przekazane do dyspozycji Gminy Goleniów w drugiej połowie grudnia. Przewiduje się zawieranie umów i przekazywanie lokali na przełomie grudzień 2023/styczeń 2024.

Komentarze (1)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Robert

odpowiedz
08.12.2023 09:26

Rozpoczynamy licytację "kto da więcej"...