Chcesz zabłysnąć? Ukradnij coś w Wassermanie!

2023-02-03 15:46
Karol Szumny
2023-02-03 15:46

Do środy miał czas złodziej, który ukradł sprzęt elektroniczny w sklepie Wasserman w Trzebiatowie. Mężczyzna miał szansę wszystko „odkręcić”, aby sprawa nie trafiła na policję, ale z niej nie skorzystał. „Uwaga! Od teraz każdy wizerunek złodzieja będę publikował na Facebooku” – ostrzega właściciel sklepu Wasserman – Krzysztof Wasilewski.

W ubiegłym tygodniu złodziej ukradł z Wassermana sprzęt elektroniczny.

- Myślę, że każdy z nas powinien mieć jakąś szansę – mówi w rozmowie z naszą redakcją Krzysztof Wasilewski, w którego sklepie po raz kolejny doszło do kradzieży. Właściciel Wassermana zawsze daje możliwość złodziejom, by odkupili swoje winy i oddali sprzęt, zanim sprawa trafi na policję – bezskutecznie.

- Zarówno poprzedni złodziej, jak i ten ostatni nie pojawił się ponownie w sklepie, żeby oddać skradzione rzeczy. Sprawa trafi na policję, film z monitoringu jest już przygotowywany – mówi właściciel sklepu.

W poście na grupie Trzebiatów online Krzysztof Wasilewski napisał, że w jego sklepie znajduje się multum kamer 4K, więc złodziej nie ma żadnych szans. „W oryginale można mu rzęsy policzyć, a on myśli, że go nie widać” – napisał właściciel sklepu.

To koniec dobrowolnych kradzieży w Wassermanie, a złodzieje będą musieli liczyć się z tym, że ich wizerunek trafi do Internetu.

- Od następnego razu, jeżeli ktoś znowu mnie okradnie, to jego wizerunek i moment kradzieży opublikuję na Facebooku – ostrzega Krzysztof Wasilewski i dodaje, że konsekwencje prawne nie mają w tym wypadku dla niego żadnego znaczenia. - Straciłem już przez to kilka tysięcy – dodaje.

We wspomnianym już facebookowym poście właściciel Wassermana napisał, że cały czas walczy o utrzymanie sklepu i etatów.

„Pod górę kilka lat. Jak nie pandemie, to wojna. Jak nie wojna, to inflacja. Jak nie inflacja, to kolejne podatki. Podwyżki rat kredytów, podwyżki opłat. Małe firmy padają jak muchy. Czasy cholernie ciężkie w handlu. A tu przyjdzie pajac i bierze, jak swoje” – czytamy na Facebooku.

Krzysztof Wasilewski już po raz kolejny dał możliwość złodziejowi, aby oddał sprzęt i wówczas sprawa nie trafi na policję.

- Myślę, że każdy z nas powinien mieć jakąś szansę. Niektórzy wpadają w jakąś życiową dziurę i nie mogą z niej wyjść, bo nikt nie chce podać im ręki. Niestety ja za to płacę, dlatego od następnego razu koniec pobłażania – powiedział właściciel Wassermana.

Komentarze (13)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Robert

odpowiedz
03.02.2023 17:07

I bardzo dobrze pokazywać te gęby !

Brawo za odwagę!!!

odpowiedz
03.02.2023 16:54

Niech wszyscy widzą kogo wyje....za drzwi!!!

Ferdek

odpowiedz
03.02.2023 17:23

Połamać obydwie ręce na pewno zapamięta że się nie opłaca

Gryfice

03.02.2023 17:23

A w ndz do kościółka ?!

Tępić złodziejstwo

odpowiedz
03.02.2023 16:32

I bardzo kur** dobrze!!!

03.02.2023 18:03

Panie Wasserman, pana"kłody pod nogi" dotyczą wielu przedsiębiorców, złodziejstwo należy tępić, można zrozumieć kradzież chleba, jedzenia. Ale każda kradzież jest naganną. Dawaj pan "buźkę" tego cwaniaczka na ekrany. Stać pana na bilbord na sklepie "Tych panów nie obsługujemy - kradną". Nie ma sensu ukrywać oblicz złoczyńców. Zło trzeba tępić.

A B C

03.02.2023 18:03

Jeśli podejrzewam ,że sąsiad kradnie , to mam na niego donieść ? Jeśli tak zrobię , to będę musiał zatrudnić ochroniarzy , do pilnowania swego dobytku . Czy to mi się opłaci ?

03.02.2023 18:01

Znam tego śmiecia właściciel trzeba mu było dupe skopać przecież ta szmata całe dnie chodzi po Trzebiatowie

Masakra

03.02.2023 18:01

Poziom komentarzy patologiczny wręcz . Bardziej patologiczny niż kradzież . Ludzie co z wami ?! Każdy święty ???

Cris

odpowiedz
03.02.2023 17:58

Gość dobrze gada, polać mu!!

Halo POLICJA HALO BURMISTRZU HALO KOMENDANCIE ZIELONY

odpowiedz
03.02.2023 20:43

Takich notorycznych złodziejaszków podobno nie kara się już mandatami tylko wnioskami do sądu za notoryczne kradzieże! Czy takie cwelostwo jak czucz i nie ścierwo trzebiatowski co się naćpa a potem niszczy dewastuje miasto, a jak zabraknie na prochy to trzeba coś zaebac aby to upłynnić za byle kreskę mają jakie kolwiek prawo do wolności chyba kurka wodna nie. Jak będzie trzeba panie Wasserman to daj zarobić prawilnym zajmą się takimi celami. Bo policja już dawno powinna wniosek do sądu wystawić i zamkowa wita.ebac patologię i trzebiatowski plebs I ich rodziny też pato rodziny.

03.02.2023 20:32

Nie rozumiem po co czekać i zamiast iść na policję wstawić wszędzie wizerunek to każdy się wylewa na grupie fb

Tina

odpowiedz
04.02.2023 18:29

Zgłosić na policję. Czy na serio są potrzebne samosądy ,?!