Charytatywny rajd dla Basi

2023-03-11 8:20
Sylwester Wasiak
2023-03-11 8:20

7-letnia Basia pilnie potrzebuje operacji usunięcia guza mózgu. Trwa zbiórka, a pod koniec marca w Lubczynie odbędzie się rajd, z którego zbiórka zostanie przekazana na ten cel. Jak możecie, pomóżcie i podajcie tę informację dalej. Szczegóły w tekście.

„Dzień przed diagnozą jeszcze jeździła na rowerze. Kilka godzin przed pójściem do szpitala tańczyła i skakała… Nie, wtedy nikt nie pomyślał, że za chwilę usłyszymy wyrok, a nasza córeczka podpięta pod maszyny pojedzie na operację ratującą życie! Świat się zatrzymał, a my wpadliśmy do innej rzeczywistości – walki o dziecko… Prosimy o pomoc! W główce Basi jest guz, który wciąż rośnie! Musimy go jak najszybciej wyciąć!” - takim dramatycznym opisem rodzice dziewczynki zwracają się o pomoc za pośrednictwem serwisu siepomaga. LINK DO ZBIÓRKI TUTAJ.
Operacja usunięcia guza mózgu ma odbyć się w klinice w Tubingen. Do tej pory zebrano ponad 54 tysiące złotych, brakuje wciąż ponad 200 tysięcy złotych.
Grupa off road z Lubczyny przyłączyła się do akcji zbiórki. W sobotę 25 marca o godzinie 9 rozpocznie się tam rajd dla Basi. Jak informują organizatorzy, jest to przede wszystkim impreza charytatywna, a nie rajd.
„Trasa za przewodnikiem, ze względu na ciężkie warunki zalecamy opony co najmniej MT. Zbieramy do puszki 100 złotych od załogi. Zebraną kwotę przekażemy dla Basi, która walczy z guzem mózgu . Po przejechanej trasie zapewnimy ciepły poczęstunek . Zapraszamy do zapisów: 882 932 164” – informuje grupa OFF ROAD LUBCZYNA.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!