Charytatywny minimarket "Trzech Rybek"

2020-02-22 16:02
Paweł Palica
2020-02-22 16:02

Działające w Goleniowie stowarzyszenie charytatywne "Trzy Rybki" zwraca się z prośbą o przekazywania na jego rzecz różnego rodzaju fantów, a także usług.

Stowarzyszenie, którego prezesem jest Kamila Chilkiewicz-Piwowarska, działa na rzecz niepełnosprawnych dzieci. Z pozyskanych środków jest ono w stanie sfinansować między innymi zakup potrzebnych sprzętów czy dofinansować turnusy rehabitacyjne, stąd zrodził się pomysł uruchomienia na Facebooku Charytatywnego MiniMarketu.

- Jak to działa? Zwracamy się z apelem, gorącą prośbą do wszystkich osób, które mogłyby i chciałby nas wspomóc przez oddanie do naszego Minimarketu fantów, rzeczy, drobiazgów, również usługi. Rzeczy nie muszą być nowe, mogą byc używane. Warunek jest jeden: stan dodawanych przedmiotów bardzo dobry (zawsze powtarzam, iż nie jesteśmy darmowym wywozem śmieci). Wszystkie przedmioty są starannie przeze mnie sprawdzane pod względem kompletności oraz sprawności, a następnie wystawiane na licytację. Oczywiście naszym marzeniem jest pozyskiwanie fantów z całego województwa, nie tylko z Goleniowa - informuje K. Chilkiewicz-Piwowarska.

Market "Trzech Rybek" działa TUTAJ.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!