Cenne zwycięstwo Iny Goleniów!

2022-05-09 4:49

Piłkarze MKS Ina Goleniów odnieśli ważne zwycięstwo w kontekście walki o utrzymanie się w gronie czwartoligowców.

Podopieczni Kamila Twarzyńskiego pokonali na wyjeździe Dąb Dębno 2:1, choć po pierwszej połowie spotkania nic nie wróżyło, że spotkanie może zakończyć się happy endem.
Mimo dobrej gry piłkarze Iny schodzili do szatni po 45 minutach, przegrywając 1:0 po golu straconym trzy minuty przed końcem pierwszej odsłony spotkania. Początek drugiej połowy należał już do gości z Goleniowa, którzy w 51 minucie doprowadzili do remisu, a autorem gola był Tomaszewicz. W 84 minucie w ekipie przyjezdnych zapanowała euforia, kiedy to Banachewicz dał prowadzenie biało-zielonym. Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie i to Ina pokonała wyżej notowanego rywala, zdobywając ważne punkty w walce o utrzymanie się w IV lidze.