"Być zdrowym i bezpiecznym – razem wygramy!"

2020-10-29 23:10
SuperPortal24
2020-10-29 23:10

Dobiega końca realizacja projektu i czas podsumować działania dotyczące jego poszczególnych elementów. 

ZDJĘCIE 1 z 7

Stowarzyszenie Z Pomysłem, tym razem jako opiekun grupy nieformalnej, wspólnie z wolontariuszami realizowało działania mające na celu przeciwdziałanie pandemii i wpływające na poprawę stanu zdrowia, zwłaszcza tych najbardziej narażonych na zachorowania członków naszej społeczności.

W ramach działań projektowych wolontariusze wraz z członkami stowarzyszenia realizowali przedsięwzięcia w zakresie dystrybucji środki ochrony indywidualnej, tj. masek i płynów do dezynfekcji rąk.

Nie obyło się również bez indywidualnej pomocy osobom potrzebującym wsparcia i działań związanych ze wsparciem online w zakresie zdrowego odżywiania się, ruchu w okresie izolacji i wsparcia psychologicznego; co mamy nadzieję pozwoli ograniczyć ogólny negatywny trend w zakresie zdrowia.

Zapraszamy na Facebook’ową stronę stowarzyszenia Z Pomysłem, gdzie możecie Państwo zapoznać się z całym, przygotowanym przez specjalistów w swojej dziedzinie, materiałem filmowym.

A projekt i jego działania to niewątpliwie sukces nas wszystkich. Państwa zainteresowanie przerosło nasze oczekiwania, co świadczy tylko o konieczności realizacji takich działań. Mamy nadzieję, że przekazane materiały i nasze wspólne działania pozwolą czuć się Państwu bezpieczniej, bo również taki cel przyświeca nam wszystkim. Służymy pomocą. Będzie dobrze…

Projekt "Być zdrowym i bezpiecznym – razem wygramy!" jest dofinansowany ze środków Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014 – 2020. Projekt jest realizowany w ramach projektu MIKRODOTACJE, LOKALNE PRZEDSIĘWZIĘCIA FIO w WOJEWÓDZTWIE ZACHODNIOPOMORSKIM 2020.

Tekst i zdjęcia: Stowarzyszenie Z Pomysłem.

 

Komentarze (2)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

COVID

odpowiedz
29.10.2020 23:32

OK, bez paniki... To z pewnością stare zdjęcia jeszcze sprzed wejścia w życie rozporządzenia o noszeniu maseczek. Inaczej mielibyśmy szczyt hipokryzji roku. Teraz tak zupełnie spokojnie zapytam... To faktycznie stare zdjęcia?

Laser

29.10.2020 23:32

Popacz na drzewa w tle zdjecia a bedzieci dane wiedziec...