Burmistrz Domański prosi o respektowanie zaleceń

2020-10-09 13:53
Adam Litwinowicz
2020-10-09 13:53

Józef Domański, burmistrz Trzebiatowa za pomocą facebooka zwrócił się z apelem, w którym prosi o respektowanie wszelkich wytycznych związanych z wporwadzeniem "żółtej strefy" w całej Polsce.

Od jutra czyli od soboty 10 października, tak jak już zapewne słyszeliście, cała Polska (oprócz stref czerwonych) będzie miała kolor żółty. Dobrze wiecie co to oznacza. Naprawdę szczerze proszę o respektowanie zasad. Wiem, że może będzie trudno, ale to dla naszego dobra. Proszę, abyśmy w tych dniach byli solidarni. Zasłanianie ust i nosa, to przejaw odpowiedzialności za drugiego człowieka - czytamy w apelu. - Mam świadomość, że są tacy, którzy mają swoje zdanie na ten temat, ale ja proszę, abyśmy słuchali komunikatów i zaleceń Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego. Im bardziej będziemy w tych dniach razem, tym szybciej, tak ufam, pokonamy tego wirusa, który destabilizuje nasze życie, praktycznie na każdej płaszczyźnie. Słuchajmy komunikatów i je respektujmy - zaznacza.

Komentarze (1)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Zosia

odpowiedz
10.10.2020 19:35

Panie Burmistrzu , niech Pan jeszcze zaapeluje do palaczy papierosów , aby swymi nałogami nie dzielili się z innymi . Na klatce schodowej , na chodniku , wydychają w naszym kierunku swoje wydzieliny,koronawirus przy tym to pestka . Na chodnikach pełno zakażonych niedopałków . Z tym też trzeba walczyć .