Brawo Ina!!!

2021-10-16 14:16
Sylwester Wasiak
2021-10-16 14:16

Ina Goleniów odniosła dziś cenne wyjazdowe zwycięstwo nad Hutnikiem Szczecin! A jak spotkanie podsumował trener Piotr Rast?

Łukasz Szymfeld zapewnił Inie trzy punkty w meczu z Hutnikiem, skutecznie egzekwując rzut karny w 90 minucie meczu!

Po trzech z rzędu porażkach biało-zieloni wracają dziś ze Szczecina z kompletem punktów! Podopieczni Piotra Rasta triumfowali przysłowiowym rzutem na taśmę. W 90 minucie faulowany w polu karnym był Daniel Mojsiewicz, a jedenastkę na gola zamienił Łukasz Szymfeld. Wcześniej obie drużyny nie potrafiły otworzyć wyniku meczu. A jak to spotkanie podsumował Piotr Rast, trener Iny Goleniów?
- Był to typowy mecz walki. Warunki do gry były trudne, a boisko grząskie. Przeciwnik od początku optycznie przeważał, a my skupiliśmy się na obronie. W pierwszej połowie rywale mieli dwie doskonałe okazje do objęcia prowadzenia, ale raz wybiliśmy piłkę z linii bramkowej, a za drugim razem skutecznie bronił Henger. Nam brakowało dokładności, zrobiliśmy w pierwszej połowie dwie ciekawe akcje, ale nie udało się ich wykończyć. W drugiej połowie zagraliśmy skutecznie z tyły. Zdobyliśmy około 60 minuty gola, jednak sędzia dopatrzył się spalonego. W końcówce spotkania wyprowadziliśmy szybką kontrę, po której w polu karnym faulowany był Mojsiewicz, a rzut karny na gola zamienił Szymfeld. Podsumowując, był to mecz walki, ze wskazaniem na Hutnika, to jednak my wracamy do domu z kompletem punktów – powiedział Piotr Rast.

 

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!