Bolesne porażki

2021-06-20 13:09
Sylwester Wasiak

Bez punktów z wyjazdowych spotkań powróciły ekipy Dębu Dębice i Orła Łoźnica. Mecz Pomorzanina Nowogard został przełożony.

Grupa mistrzowska
Pomorzanin Nowogard – Piast Chociwel
Mecz Pomorzanina z Piastem w ostatniej chwili został przełożony na prośbę gości. Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek 24 czerwca o godz. 19.00.

Jantar Dziwnów - Dąb Dębice 2:0
Do przerwy lider grupy spadkowej prowadził po golu strzelonym w ostatnich sekundach pierwszej połowy. Był to gol do przysłowiowej szatni, gdyż po zdobytej przez Jantar bramce, sędzia odgwizdał koniec pierwszej części spotkania. W drugiej połowie w 75 minucie zespół Dębu nie wykorzystał rzutu karnego. Sytuacja ta zemściła się po chwili, kiedy to gospodarze podwyższyli rezultat na 2:0. Takim rezultatem skończył się ten pojedynek.

Sarmata Dobra - Orzeł Łoźnica 6:0
Losy spotkania rozstrzygnięte zostały już w pierwszej połowie, kiedy to Sarmata w 45 minut zdobyła pięć goli. W drugiej połowie gospodarze dorzucili jeszcze jedno trafienie i miejscowi zasłużenie triumfowali 6:0.