Bogdan Czaplicki wójtem gminy Przybiernów

2024-04-22 5:47
Sylwester Wasiak
2024-04-22 5:47

Oficjalnie. Zmiana władzy w Przybiernowie. Bogdan Czaplicki pokonał w drugiej turze wyborów urzędującą wójt Lilię Ławicką.

Zwycięzca wyścigu do fotela wójta gminy Przybiernów zebrał w wyborczej dogrywce 1036 głosów (59,82%), podczas gdy obecna wójt Lilia Ławicka uzyskała 696 głosów (40,18%). Frekwencja w drugiej turze w gminie Przybiernów wyniosła 45,52%.

- Drodzy Mieszkańcy Gminy Przybiernów. Dziękuję Wam z całego serca za ogromne zaufanie, jakim obdarzyliście mnie w tych wyborach samorządowych. To dla mnie ogromny zaszczyt i wielka odpowiedzialność móc służyć Wam jako Wójt Gminy Przybiernów w nadchodzącej kadencji. Chciałbym przede wszystkim podziękować każdemu z Was, którzy udali się do urn wyborczych i oddali swój głos. Wasza aktywność i zaangażowanie w życie naszej społeczności są niezmiernie cenne. To właśnie Wasze głosy stanowią fundament naszej demokracji i decydują o kształcie naszego miasta. Nie mogę zapomnieć również o mojej niesamowitej drużynie, która nieustannie pracowała z zaangażowaniem i poświęceniem, byśmy mogli osiągnąć ten sukces. Wasza wspaniała praca zespołowa była kluczowa dla naszego zwycięstwa, a ja jestem z Was niezmiernie dumny. Serdeczne podziękowania kieruję także do mojej żony i rodziny za nieustanne wsparcie i wyrozumiałość w trakcie całego procesu kampanijnego. Bez Ciebie, droga Żanetko, nie byłbym w stanie osiągnąć tego, co osiągnęliśmy. Na koniec, pragnę podziękować wszystkim działaczom Koalicji Obywatelskiej w Goleniowie. Wasza współpraca i determinacja były kluczowe dla naszego wspólnego sukcesu. Dzięki Wam będziemy mogli kontynuować naszą misję budowania lepszego, bardziej sprawiedliwego i bardziej otwartego miejsca dla wszystkich jego mieszkańców. Jeszcze raz ogromne dzięki wszystkim! Jestem zaszczycony i podekscytowany, że będę mógł służyć Wam przez kolejne lata – napisał w mediach społecznościowych Bogdan Czaplicki, nowy wójt Przybiernowa.

 

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!