Bistro Royal powraca

2023-09-22 5:10
Sylwester Wasiak
2023-09-22 5:10

Po przerwie na kulinarną mapę Goleniowa powraca Bistro Royal. W karcie oprócz znanych pozycji pojawią się przepyszne nowości.

Restauracja Bistro Royal zlokalizowana przy ul. gen. W. Andersa w Goleniowie cieszyła się sporą popularnością goleniowian. Na początku roku została jednak zamknięta. To się jednak zmieni. W poniedziałek 25 września o godzinie 10 ponownie będzie serwowała swoje potrawy klientom.

- Po półrocznej przerwie chciałabym ponownie zaprosić wszystkich do naszego lokalu Bistro Royal. Mamy przygotowane nowe menu, nowy wystrój, nową ekipę Bistro, to wszystko ma spowodować, że klienci będą miło spędzali u nas czas. Ze starszego asortymentu, który wcześniej został dobrze przyjęty przez klientów, pozostaną koktajle, bagietki, sałatki, tosty, kanapki. Reszta dań będzie z karty. Będą to zróżnicowane cenowo potrawy z tradycyjnej kuchni polskiej, ale również np. policzki wołowe w sosie własnym, wołowina szarpana na bułce bao, żeberka w sosie barbecue. Dania będą przeróżne, łącznie z daniem dnia w atrakcyjnej cenie. Zapraszam serdecznie już od poniedziałku 25 września – powiedziała nam Justyna Jaszczak-Walkowiak, właścicielka Bistro Royal.

Lokal będzie czynny w godzinach 10 do 17.

Komentarze (1)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!