Białuńskie podchody i olimpiada sportowa

2021-06-07 19:59
Sylwester Wasiak
2021-06-07 19:59

To będzie prawdziwa międzypokoleniowa integracja…

Foto: internet

W czerwcu w gminie Goleniów odbędą się dwa spotkania mające na celu integrację międzypokoleniową. Jak nas poinformował Łukasz Wójcik, instruktor-animator, koordynator Centrum Aktywności Lokalnej, pierwsze wydarzenie będzie miało miejsce 11 czerwca (godz. 15:00 – 20:00) w Zespole Szkół Publicznych w Białuniu. Jego motywem przewodnim będzie gra terenowa zatytułowana „Białuńskie podchody, jak być dobrym dla naszej przyrody”. Udział w zabawie zapowiedziała grupa nordic-walking z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Goleniowie.
Druga impreza będąca międzypokoleniową olimpiadą sportową wydarzy się 26 czerwca (godz. 11:00 – 14:00) w Przedszkolu Publicznym nr 2 w Goleniowie, pod hasłem przewodnim „Na zabawę przyszła pora – od malucha do seniora”. Aktywny udział w imprezie zapowiedzieli już członkowie Stowarzyszenia Seniorów Rytm, którzy w ramach upominku dla uczestniczących rodzin i organizatorów dodatkowo przygotowują oprawę artystyczną wraz z Kabaretem „Ramol”.
W organizacje obu tych przedsięwzięć zaangażowane są Ośrodek Pomocy Społecznej w Goleniowie, Centrum Aktywności Lokalnej oraz Wydział Edukacji, Kultury i Sportu Urzędu Gminy i Miasta Goleniów.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!