Bezdomny pies z wypadku szuka nowego właściciela

2024-07-05 8:39
Karol Szumny
2024-07-05 8:39

Piesek Tofik uległ ostatnio wypadkowi – został potrącony przez samochód. W tej chwili jest kilka dni po zabiegu, ale niestety nie ma swojego domu. Wolontariusze Fundacji Psia Kość proszą o pomoc.

Tofik szuka nowego domu

W najbliższą sobotę Tofik opuszcza szpital, ale niestety nie ma swojego domu i swojej rodziny. Piesek musi dojść do siebie po operacji stawu biodrowego. Wolontariusze Fundacji Psia Kość proszą o pomoc.

- Szukamy Tofikowi domu, najlepiej docelowego, który zapewni mu opiekę, pełną michę (o jej zawartość zadbamy, to nie zmartwienie opiekuna), da poczucie bezpieczeństwa i uszanuje początkowo jego autonomię. Odrobina cierpliwości i ciepła atmosfera szybko zrobią swoje. Tofik zaufa całym swoim psim serduszkiem. Tylko tyle i aż tyle dzieli go od odzyskania formy sprzed operacji – mówi wolontariuszka Justyna z Fundacji Psia Kość.

- Na razie Tofik przeżywa ciągły stres i jest obolały. Boi się, więc trudno okazać mu zaufanie. Dlatego właśnie poszukiwane są osoby, które dadzą mu szansę na lepszy los! Pozwolą uwierzyć, że ludzie są dobrzy i pokochać ich całą, najszczerszą w świecie, psią miłością – zaznacza wolontariuszka i zapewnia, że Fundacja Psia Kość obejmie opiekunów Tofika wszelkim wsparciem.

 

723 856 482 – kontakt Justyna
Fundacja Psia Kość
ul. J.Wysockiego 10C/3
72-400 Kamień Pomorski

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!