Będą zbierać podpisy. "Nie mamy siły prosić o przychylność rady"

2022-06-16 20:16
Adam Litwinowicz
2022-06-16 20:16

Strażacy z Mrzeżyna zwracają się z apelem do mieszkańców gminy Trzebiatów, a szczególnie Mrzeżyna, Robów, Rogowa, Trzebusza, Gorzysławia o podpisanie petycji w sprawie pozyskania nowego wozu strażackiego. W najbliższą niedzielę będą zatem zbierać podpisy poparcia, które zostaną przekazane do Rady Miejskiej w Trzebiatowie.

- Jeżeli uważacie, że OSP Mrzeżyno jest potrzebne, jeżeli widzicie i doceniacie naszą służbę, jeżeli widzicie potrzebę istnienia Ochotniczej Straży Pożarnej w Mrzeżynie, to ośmielamy się prosić o Waszą pomoc. Mimo naszych usilnych starań i próśb od wielu lat nie udało się nam pozyskać nowego wozu gaśniczego. Nasz stary STAR już został zezłomowany, ponieważ koszty naprawy znacznie przekraczały jego wartość, a obecny STAR, to pojazd, który został wycofany z OSP Trzebiatów, ponieważ przy dojeździe do akcji zaczął się palić — czytamy w apelu wystosowanym przez strażaków z Mrzeżyna.

- My już nie mamy sił o to, żeby kolejny raz prosić o przychylność rady. Prosimy o nic dla nas, bo tak naprawdę Wóz ratowniczo-gaśniczy służy Wam wszystkim. Ośmielamy się więc prosić Was o pomoc i wsparcie swoim podpisem petycji popierającej nasze starania o nowy pojazd. Przyjdźcie do nas w niedzielę 19-tego czerwca, w godz. 9:00-18:00 i podpiszcie petycję. Będziemy Wam za to niezmiernie wdzięczni.

Czytaj również — Strażacy z Mrzeżyna wycofali swój pojazd z podziału bojowego. „Musimy pewne sprawy traktować poważnie”

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!