Będą dwa koncerty hip-hopowe w Nowogardzie

2023-11-14 20:20
Sylwester Wasiak
2023-11-14 20:20

Głosowanie rozstrzygnięte. Już wiemy który artysta hip-hopowy wystąpi w Nowogardzie. Uwaga! Ostatecznie odbędą się dwa koncerty!

Przypomnijmy, że na początku listopada władze gminy Nowogard ogłosiły zamiar organizacji koncertu hip-hopowego. O tym, kto zagra w tym mieście, zadecydować mieli internauci w głosowaniu.
Jak poinformował wczoraj Robert Czapla, burmistrz Nowogardu ostatecznie zorganizowane zostaną dwa koncerty z udział gwiazd polskiego hip-hopu. Głosowanie internautów wygrał Young Multi. Jednak jak przekazał włodarz Nowogardu, z uwagi na problem komunikacyjny okazało się, że artysta ten może wystąpić na przełomie stycznia i lutego, a nie jak zakładano pierwotnie w listopadzie. Z tego powodu podjęto decyzję, że Young Multi zagra we wskazanym terminie, a konkretna data zostanie ustalona. Natomiast w listopadzie wystąpi Tymek (zajął drugie miejsce w głosowaniu). Koncert odbędzie się w czwartek 23 listopada o godz. 18 w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Nowogardzie przy ul. Bohaterów Warszawy. Organizatorzy spodziewają się około 400 widzów, którzy, aby dostać się na koncert, będą musieli posiadać bezpłatną wejściówkę. Jak zapowiedział burmistrz Czapla, wejściówki będą rozdawane w poniedziałek 20 listopada od godz. 15 na Placu Wolności w Nowogardzie (maksymalnie 2 wejściówki na 1 osobę). Jeśli będzie padał deszcz, dystrybucja wejściówek zostanie przeniesiona do pobliskiego Domu Kultury.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!