Bajkowy koncert już w niedzielę

2023-05-23 9:00
Sylwester Wasiak
2023-05-23 9:00

Mnóstwo dobrej muzyki z filmów dla dzieci i aż 26 wykonawców pojawi się na scenie na zbliżającym się dziewiątym Koncercie Bajkowym. Na to wydarzenie zaprasza Joanna Kalinowska, kierownik muzyczny tego wydarzenia.

- Dużo dobrej muzyki z filmów dla dzieci. Znakomici wykonawcy, a będzie ich 26, którzy świetnie się bawią, a co najważniejsze wspólnie z publicznością, co wiemy już dzięki ośmiu poprzednim edycjom. Zatem zapraszamy gorąco na dziewiątą odsłonę koncertu muzyki bajkowej. Usłyszmy piosenki z bajek i filmów dla dzieci, takich jak m.in. Coco, Nasze Magiczne Encanto, Kraina Lodu, Vaiana, Pocahontas. A kto jeszcze nie miał okazji zobaczyć, jak to wygląda, może podejrzeć na kanale YouTube stowarzyszenia Per Musicam, gdzie można znaleźć nagrania z poprzednich koncertów – mówi nam Joanna Kalinowska, kierownik muzyczny wydarzenia.

Koncert Bajkowy odbędzie się w sali koncertowej GDK w najbliższą niedzielę 28 maja. Początek o godz. 16. Bilety w cenie 25 zł – można zakupić w Centrum Informacji Kulturalnej i Turystycznej oraz w dniu koncertu w godz. 14.45 – 15.45.

 

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!