Auto roztrzaskane (AKTUALIZACJA, FOTO)

2021-11-14 13:11
Sylwester Wasiak
2021-11-14 13:11

Przed godziną 13 doszło do groźnego zdarzenia na drodze wojewódzkiej nr 111.

Jak nas poinformowali czytelnicy, auto osobowe wypadło z drogi i roztrzaskało się na wiele części w okolicach Budzienia na drodze Goleniów-Stepnica. Na miejscu są już służby ratunkowe. Na razie nie mamy informacji o ewentualnych poszkodowanych.

AKTUALIZACJA

Jak wynika z pierwszych ustaleń, samochód uderzył w drzewo. Pojazd jest tak rozbity, że były trudności z rozpoznaniem marki auta. Kierujący w chwili przyjazdu służb znajdował się poza pojazdem i był przytomny, został przetransportowany do szpitala. Na miejscu działały trzy zastępy straży pożarnej oraz zespół ratownictwa medycznego.

AKTUALIZACJA

Jak nas poinformował mł.asp. Dariusz Schacht, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Goleniowie, do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Goleniowie o godz. 12.48 wpłynęło zgłoszenie o uderzeniu samochodu osobowego w drzewo na drodze wojewódzkiej nr 111 w okolicach miejscowości Budzień. Po przybyciu na miejsce zdarzenia pierwszego zastępu zabezpieczono teren prowadzonych działań, przeprowadzono rozpoznanie i ustalono że samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Pojazdem podróżowała jedna osoba - mężczyzna w wieku 25 lat. Poszkodowany przytomny, po wstępnym zaopatrzeniu przez przybyłych na miejsce strażaków, został przekazany zespołowi ratownictwa medycznego, który następnie przetransportował go do szpitala. Do działań skierowano trzy zastępy straży pożarnej: JRG Goleniów, OSP Stepnica i OSP Krępsko.

Foto: OSP Krepsko

Komentarze (2)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Kierowca

odpowiedz
15.11.2021 08:46

Napewno jechał przepisowo 50 km/ godz.

kat

odpowiedz
15.11.2021 20:56

To czub, od razu kara surowa i dyby.