Poseł Artur Łącki wręczył upominki osobom starszym

2020-10-01 18:48
Karol Szumny
2020-10-01 18:48

1 października to Międzynarodowy Dzień Osób Starszych. Z tej okazji Artur Łącki przekazał życzenia i upominki dla seniorów na terenie Powiatu Gryfickiego.

-Dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień Osób Starszych. Niestety nie wszyscy wiedzą, że takie święto istnieje – powiedział naszej redakcji Artur Łącki, który obdarował dzisiaj w Gryficach osoby starsze drobnymi upominkami.
- Wpadliśmy więc z moimi współpracownikami – Dorotą Schrammek i Janem Trafnym – na pomysł wywołania odrobiny radości na twarzach seniorów. Rozdawaliśmy różyczki na Placu w Gryficach, a do oddziałów Związku Emerytów i Rencistów w Gryficach i Płotach trafiły dodatkowo pakiety nowości książkowych. Na pewno idealnie sprawdzą się podczas długich jesiennych i zimowych wieczorów.

1 października przypada Międzynarodowy Dzień Osób Starszych, ustanowione 14 grudnia 1990 r. przez Zgromadzenie Ogólne ONZ. W tym właśnie dniu, ale nie tylko, pamiętajmy o osobach starszych, którzy mogą potrzebować naszej pomocy lub zwykłej rozmowy z drugą osobą.
-To naprawdę miły gest – mówi pani Krystyna, która wraz z mężem otrzymała dzisiaj różę na gryfickim placu. – Nie wiedziałam nawet, że obchodzimy dzisiaj taki dzień. Nie spodziewałam się takiego upominku. Od dzisiaj będę pamiętać, że 1 października obchodzimy właśnie taki dzień.

Komentarze (2)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Waldek

odpowiedz
02.10.2020 22:03

Pani Ania starsza.To kpina. Jeszcze musi duzo wody upłynąć.

Andrzej

odpowiedz
04.10.2020 13:13

Pan Łęcki promuje rozdawnictwo,fajny gest- tylko za czyje pieniądze Panie Łęcki.