Ale jazda! Motocrossowy weekend w Nowogardzie za nami - ZDJĘCIA

2022-06-13 11:23
Paweł Palica
2022-06-13 11:23

Warto było wybrać się w miniony weekend na tor motocrossowy Smoczak w Nowogardzie. Rozegrane tam zawody były na pewno dużą gratką dla miłośników ryczących maszyn.

ZDJĘCIE 1 z 26

Odbyły się tam Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej w Motocrossie oraz druga runda Mistrzostw Polski w Quadrocrossie. Na starcie stanęli zawodnicy z całej Polski, a że Smoczak pełen jest ostrych wiraży i "hopek", po najeździe na które maszyny wykonują skoki o na odległość kilkudziesięciu metrów, było na co popatrzeć, a wszystkiemu kolejny startom rzeczywiście przyglądało się wielu mieszkańców Nowogardu i nie tylko.

Dobrze zaprezentowali się zresztą zawodnicy Klubu Motorowego Cisy Nowogard. Tomasz Jamroży w klasie MX Quad Open zajął 2. miejsce, przegrywając tylko z utytułowanym Romanem Gwiazdą, a w motocrossowej klasie MX Kobiet 3. miejsce zajęła Alicja Biegańska. Groźnie wyglądającemu wypadkowi uległ niestety Mikołaj Artym, który po upadku został zniesiony na noszach z toru i przewieziony ambulansem do szpitala. Na szczęście okazało się później, że nic jego życiu nie zagraża.

Pełne wyniki zawodów znaleźć można TUTAJ. Fotorelację z pierwszego dnia zawodów znajdziecie TUTAJ, a z wyścigu quadów - TU.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!